Sistem Curatare Parbriz

Acasă Forumuri Probleme, solutii si date tehnice Sistem Curatare Parbriz

• Acest subiect este gol.
Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor
    democluj
    Vizitator

O problema care le aduna pe toate
    Am un 206 iar stropitorul din stanga nu vrea nici cum sa scoata apa. Deoarece ma deranja la condus din cauza intemperiilor am decis sa-l schimb cu cel din dreapta (care merge struna) ….dar ce sa vezi…LA FEL SE INTAMPLA SI CU CEL DIN DREAPTA. Am crezut ca are vreo scurgere pe undeva asa ca m-am apucat de am pus banda izolanta peste tot pe unde m-am gandit eu ca poate sa iasa asa ca sa vad daca chiar asta e problema :death:….si ca vezi MINUNE…nici asta nu a rezolvat absolut nimic :cursing: Am desfacut din nou totul si am suflat intens in sens invers pe fiecare furtunas…si spre uimirea mea nu a functionat nici asta. :censored:
    Acuma eu va rog sa-mi spuneti daca exista cumva un potentiometru de putere la motorasul acela care pompeaza apa pe furtune fiind o posibila problema de presiune…ma gandesc sa-i dau un pic de pedala. Sau daca avetzi idee ce ar putea fi ascult cu toate cele doua urechi si ochi ale mele

P.S. Exprimarea anagramaticala si in afara de orice legatura cu limba romana a fost intentionata si sper sa nu supere pe nimeni

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.