406 – probleme cu geamurile electrice

Acasă Forumuri Probleme, solutii si date tehnice 406 – probleme cu geamurile electrice

• Acest subiect este gol.
Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor
    alynu_alynu
    Vizitator

Salut. Am si eu un 406 din 2002 1.8i luat din germania. Nefolosit un timp, si am si eu o problema cu geamurile electrice spate. Cand sunt date jos e ok. Dar cand le ridic ori se blocheaza ori merg ca melcu. Si daca am noroc sa mearga ca melcu le ia juma de ora sa se ridice la jumate dupa care „zboara” in 2 sec sunt inchise cand ajung la jumate. A mai intalnit cineva problema asta? Ce sa le fac? Ce ar putea fi? O solutie „ieftina” ca nu vreau la reprezentanta ca nah… e scump domne :D

Mod edit: Imi pare sincer rau sa vad ca nimeni, dar nimeni, nu citeste regulamentul la inscriere. Un exemplu a fost acest post. Incadrat gresit din start. Iar ortografia, sa nu mai vorbim. Majuscule ioc, semne de punctuatie folosite total aiurea. Stimate user, la sfarsit de propozitie se pune punct, nu puncte de suspensie. Am facut acest edit putin mai lung ca de obicei, in speranta ca, macar asa, cei ce nu au aflat inca de existenta regulamentului, sa afle acum si sa incerce sa-l respecte.

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.